backgroundImage
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
možnosti plateb
Platba převodem Dobírka Hotově PPL - jen logo Česká pošta - jen logo

Esence

podkategorie
+
parametry
+
dostupnost
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 7
1. čakra - Basis Chakra, 10 ml
Základní čakra pomáhá žít, najít si práci, pracovat, postavit dům. Není to ale pouze energie pro přežívání. Dává nám také radost ze života.
2. čakra - Sakral Chakra, 10 ml
Esence povzbuzuje tvořivost, fantazii, smyslnost, schopnost překračovat hranice, chuť do života, hojnost.
3. čakra - Solar Chakra, 10 ml
Esence dává schopnost čelit svým temným stránkám, odvahu, smysl pro humor, důvěru v budoucnost, ochranu před emocemi druhých, vycentrovanost a bezpečí, schopnost čelit výzvám.
4. čakra - Heart Chakra, 10 ml
Esence přináší radost do srdce, pomáhá otevřít se lásce, soulad mysli a duše, schopnost nalézat řešení srdcem, bezpodmínečnou lásku, schopnost sdílet radost s druhými.
5. čakra - Throat Chakra, 10 ml
Komunikujeme indiferentně nebo nerozhodně? Dochází k tomu, že nám druzí nerozumějí? Pak je třeba vyléčit naše komunikační centrum - naši vnitřní i vnější komunikaci.
6. čakra - Brow Chakra, 10 ml
Pomáhá nám z letargie do aktivního a radostného života. Dává nám vše, co potřebujeme pro naplňující, smyslný a citlivý život. Pomáhá také při přílišné intelektuálnosti a mentální netečnosti.
7. čakra - Crown Chakra, 10 ml
Dává vhled do karmických záležitostí, pomáhá je řešit. Dává mír, meditaci, klid, rozbití starých vzorů, sebeuvědomění, sebevědomí, potravu pro duši; naplnění inkarnace, ochranu a ztišení.
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 7
X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).